Grafitowy garnitur w delikatne prążki, biała koszula w jodełkę i czerwony jedwabny krawat

Pokusiłem się ostatnio o małą zmianę stylu, a wszystko za sprawą krótkiego pobytu w Madrycie. Hiszpania tonie gospodarczo, więc jest to obecnie wymarzony kraj na robienie zakupów. Na każdym kroku widać masę wyprzedaży i sprzedawcy są również dużo bardziej skłonni do negocjowania dodatkowych rabatów… Ponieważ lubię raczej nieznane marki, zwróciłem uwagę na ciekawy sklepik w Hiltonie koło lotniska: Tiempo Libero (godziny otwarcia sklepiku były też jakoś dziwnie hiszpańskie, jak wychodziłem rano z hotelu to sklep był zamknięty a jak wracałem to chyba (jeszcze) nie otwarty ((-: Na zdjęciu dzisiejszym krawat, który tam kupiłem, a który mi się bardzo podobał, do momentu gdy go nie założyłem razem z koszulą o wąskim kołnierzyku. (Zestaw ogólnie jest bardzo klasyczny i bardzo mi się podoba), ale… zupełnie nie pasuje do mojej typowo słowiańskiej okrągłej twarzyczki )-:  Panom o okrągłej twarzy lub ogólnie dużej głowie wąskich krawatów i kołnierzyków nie polecamy….

Grafitowy garnitur w delikatne prążki (Iannalfo & Sgariglia z zimowej kolekcji 2009/2010), biała koszula z bawełny o splocie jodełkowy Iannalfo & Sgariglia oraz czerwony krawat jedwabny Tiempo Libero.

Faktura materiałów i zestawienie wzorów: garnitur w delikatne prążki, koszula biała z widoczną jodełką i krawat czerwony z dyskretnym wzorkiem. 100% wełna, 100% bawełna doppio ritorto i 100% jedwab naturalny.

Grafitowy garnitur i czerwony krawat do białej koszuli

Grafitowy garnitur i czerwony krawat do białej koszuli

Grafitowy garnitur Iannalfo & Sgariglia

Biała koszula Iannalfo & Sgariglia

Czerwony krawat Tiempo Libero


One Response to “Jak dobrać krawat do koszuli i garnituru – odcinek 17: grafitowy garnitur w delikatne prążki, biała koszula i jedwabny czerwony krawat z delikatnym wzorkiem”

  1. Ossolin Says:

    bardzo dobra kompozycja, gratuluję dobrego gustu.