Archive for the 'Spinki do mankietów' Category

Mon Art Internazionale

W poszukiwaniu ciekawych spinek do mankietów odwiedziłem z rok temu na Pitti Uomo firmę Mon Art. Obejrzałem sobie ich spinki, wybór mają bardzo ciekawy, różne opcje po spinki wykonane ze złota i kamieni szlachetnych włącznie. Wziąłem katalogi, wizytówki, namiary, sprawdziłem warunki zamówienia, wszyscy mili, otwarci na współpracę i bezproblemowi (jak to na takich imprezach bywa).

Ale gdy powróciłem z zamiarem złożenia zamówienia do Mon Artu i natknąłem się na panią ds. sprzedaży z którą nie mogłem się porozumieć (głównie chodziło mi o zapewnienie, że otrzymam od nich również zdjęcia spinek) i sprawa utknęła w martwym punkcie. W tym roku z nową determinacją podjąłem drugą próbę i …. oczywiście wylądowałem u tej samej pani (-:

Postanowiłem się nie dać i poprosiłem znajomego we Włoszech żeby do nich zadzwonił z Włoch (bo mnie centrala jako “zagraniczniaka” ciągle kierowała do tej samej osoby) i tym razem dzięki Filippo zamówienie jest już w toku.

W odróżnieniu od innych włoskich firm z którymi współpracujemy, firma Mon Art jest dużą firmą, eksportującą na cały świat. Także do Polski zawitały już jej wyroby, ponieważ sprowadza od nich spinki nasza rodzima firma Da Vinci. Jesteśmy więc drudzy (-: ale pierwsi w necie.

Zdradzę tylko, że starałem się zamówić spinki raczej “fancy” np. ze elementami szkła murano (weneckiego). Spinki dostępne w sprzedaży będą dopiero w grudniu, ale już za tydzien uchylimy rąbka tajemnicy i w sklepie menswear.pl przedstawimy zamówione modele spinek.

Zapraszam już za tydzień!

Tomek