Ciemnozielony garnitur, koszula w niebiesko-biały delikatny wzór i różowy krawat jedwabny w ciemne paski

Zima nadal trzyma, więc powracamy do pasteli i zimowych nastrojów.  Bohaterem a raczej bohaterką dzisiejszego wpisu będzie … koszula Bianco e Celeste z zimowej kolekcji Iannalfo & Sgariglia. W całej mojej prywatnej kolekcji koszulowej jak i również w obecnej kolekcji w sklepie menswear.pl mamy tylko jedną taką koszulę z tak wyjątkowej tkaniny o delikatnym zygzakowym wzorku błękitno-białym. Materiał jest bardzo jedwabisty i lejący i bardzo delikatny w dotyku,  wymaga jednak  dość dokładnego prasowania.  Ze względu na fakturę materiału raczej pasuje ona do jednolitych garniturów, jeśli chcemy uniknąć efektu mocnego oczopląsu…

Ciemnozielony garnitur (Iannalfo & Sgariglia z zimowej kolekcji 2009/2010), koszula w delikatny biało-niebieski wzorek paski Iannalfo & Sgariglia oraz różowy krawat jedwabny Iannalfo & Sgariglia ze starszej kolekcji.

Faktura materiałów i zestawienie wzorów: garnitur gładki, koszula w delikatny biało-niebieski wzorek i krawat różowy w ciemne paski. 100% wełna, 100% bawełna doppio ritorto i 100% jedwab naturalny.

Niebiesko-biała koszula Iannalfo & Sgariglia ze sklepu menswear.pl

Niebiesko-biała koszula Iannalfo & Sgariglia ze sklepu menswear.pl

Ciemnozielony garnitur (Iannalfo & Sgariglia)

Koszula 100% bawełna two-ply w biało-błękitny delikatny wzorek ze sklepu www.menswear.pl (Iannalfo & Sgariglia)

Różowy jedwabny krawat w pasy (Iannalfo & Sgariglia)


Comments are closed.