Ciemnografitowy garnitur w paseczki, koszula w granatowe paseczki z kontrastującym białym kołnierzykiem i mankietami i jedwabny granatowy krawat we wzorek (paisley)

Jak przystało na wielbiciela i nazwijmy to – orędownika włoskiej mody męskiej prenumeruję sobie L’Uomo Vogue z nadzieję na włoskie inspiracje i stylizacje z samego źródła (-: L’Uomo Vogue musi też zarabiać, więc zamieszcza reklamy wiodących marek np. amerykańskiej mody męskiej jak Ralph Lauren, którego  obecna kampania reklamowa zainspirowała mnie do własnych eksperymentów (-:

Letnia pogoda nie dopisuje, więc wybrałem ciemnografitowy garnitur w delikatne niebieskie paski, koszula Iannalfo & Sgariglia z nowości sklepych w menswear.pl: w granatowe paski z kontrastującym białym kołnierzem oraz ciemnogranatowy, jedwabny krawat we wzorek paisley.

Faktura materiałów i zestawienie wzorów: garnitur w delikatne paseczki, koszula w biało-granatowe paseczki i krawat we wzorek. 100% wełna, 100% bawełna doppio ritorto i 100% jedwab naturalny.

Jak to robi Ralph Lauren czyli Lato 2010

Jak to robi Ralph Lauren czyli Lato 2010...

i moja skromna interpretacja…

Nowości ze sklepu menswear.pl

W sklepie internetowym www.menswear. pl z włoskimi koszulami męskimi znajdziesz:

Koszula w biało-granatowe paseczki z kontrastującym białym kołnierzykiem i mankietami na spinki Iannalfo & Sgariglia

Granatowy krawat jedwabny we wzorek (paisley)

Grafitowy garnitur Iannalfo & Sgariglia


3 Responses to “Jak dobrać krawat do koszuli i garnituru – odcinek 20: jak to robi Ralph Lauren czyli grafitowy garnitur, koszula z białym, kontrastującym kołnierzykiem i granatowy krawat we wzorek (paisley)”

  1. Ossolin Says:

    ładna kompozycja, zdjęcia powinny być trochę większe bo nie widać tak dokładnie jakby się chciało…

  2. Gucio Says:

    Duzo z RL to ja tu nie widze, ale zestawienie mi sie podoba.

  3. admin Says:

    pracuje nad mala zmiana wygladu bloga, rowniez pod katem zdjec. Tomek